Bulaşık makinesine bulaşıklar nasıl yerleştirilir


ReklamBulaşık makinesine bulaşıklar nasıl yerleştirilir-bulaşık makinesi nasıl yerleştirilir

Bulaşık makineleri hayatımızı kolaylaştırıyor. Ancak yerleştirmenin de püf noktaları var. Kaşık ve çatallar istenilen yönde dizilebilir. Çatalları aşağıya kaşıkları da yukarı bakacak şekilde dizebilirsiniz. Böylece hepsi güzelce yıkanır.Bardaklarınızın çizilip kırılmaması için makinenizin en tepesine bardakların alt kısmı yukarıda kalacak şekilde yerleştirin.Tabakların en temiz şekilde yıkanması için tabakların iç kısımları birbirine bakacak şekilde yerleştirmelisiniz. Hepsi aynı yöne bakmamalı.Bıçaklar makineyi dolduran veya boşaltan kişiler için en güvenli şekilde olan keskin tarafı aşağı gelecek pozisyonda konulmalıdır.Makinenizin en dış bölümüne dizilen kek kabları borcamlar ve servis tabaklarısuyun ve deterjanın eşit dağılmasını sağlar. Makinenizin orta ve ön kısımlara yerleştirilen bu parçalar diğer gereçlerinizin iyi yıkanmamasına neden olur.Tencere ve tava gibi saplı olan mutfak gereçleri çatal-bıçak takımları gibi uzun eşyaların yanına yatay konumda konulmalı. Bu tarz eşyalar su biriktireceği için iç kısmı alt rafa gelecek şekilde yerleştirmeniz gerekiyor.


ReklamBir önceki yazımız olan 1. Dünya Savaşında işgal edilen yerlerin haritası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Buradan Buldular:

  • BILAŞIK MAKİNESİ NASIL YERLEŞTİRİLİR
  • bulaşik makinesi nasil yerleştİrİlİr
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ilk Puanı Siz Verin)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>