Okulunuzdaki yangında ilk kurtarılacaklar listesi


ReklamOkulunuzdaki yangında ilk kurtarılacaklar listesi

Yangın sırasında okulda ilk kurtarılacaklar bence öncelikle engelli arkadaşlarımız ve diğer arkadaşlarımızdır. Bunların dışında önemli evrak ve dosyalar olabilir. Kendimiz ve çevremizdeki arkadaşlarımızın can güvenliğinin sağlanmasının sonrasında üzerinde yangında ilk kurtarılacak etiketi bulunan dosyalar öncelikle kurtarılmalıdır.

Yangında öncelikli kurtarılacaklar etiketi

Üzerinde aşağıdaki etiketlerden herhangi birisi olan dosya ve eşyalar üzerindeki etiketin rengine göre öncelik sırası belirlenir.

1. öncelik kırmızı etiketlilerde
2. öncelik mavi etiketlilerde
3. öncelik yeşil etiketlilerdedir.


ReklamBir önceki yazımız olan 1. Dünya Savaşında işgal edilen yerlerin haritası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Buradan Buldular:

  • yangında ilk kurtarılacaklar listesi
  • okulda yangında ilk kurtarılacaklar listesi
  • okulda yangında ilk kurtarılacaklar listesi nelerdir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 Kişi, Ortalama 5 Üzerinden 1,86 )
Loading ... Loading ...

2 yorum

  1. Valla sağolun çok harika bir site burası bu site sayesinde ödevimi hep hızlı hızlı bitiriyorum ama yalnız vir şikayetim var oda yazılar çok bulanık elinizdeolursa lütfen yazılar birazcık daha düzgün olsun çok teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>